Relacja z Targów POL-ECO SYSTEM

 

W dniach 23-25.10.2018 w Poznaniu odbyła się 30-sta edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. My także braliśmy w nich udział !

Naszym celem było zaprezentowanie produkowanych przez nas maszyn służących do rozdrabniania tworzyw sztucznych (folii, opakowań plastikowych itp. ), drewna (odpadów drewnianych, palet itp.), odpadów poprodukcyjnych, tektury, papieru i podobnych materiałów. Dla nas jako wystawców była to doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty konkretnej grupie docelowej w komfortowej przestrzeni sprzyjającej owocnym rozmowom.

Targi POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Dla branży ochrony środowiska, a także komunalnej, targi POL-ECO SYSTEM to nie tylko okazja do zapoznania się z aktualnościami branżowymi czy promocja nowych technologii. To przede wszystkim miejsce spotkań i licznych wartościowych merytorycznie wydarzeń.

 

Oprócz obejrzenia ekspozycji wystawców, uczestnicy mogli wziąć udział także w wydarzeniach merytorycznych: konferencji EkoSfera organizowanej wspólnie przez Ministerstwo Środowiska i MTP oraz Forum Energii Recyklingu.

 

 

Zakład Mechaniczny realizuje projekt: Rozszerzenie działalności międzynarodowej firmy PRECYZJA – wdrożenie strategii eksportu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.2. „Aktywność międzynarodowa małopolskich MŚP z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”.

 

Wartość projektu: 130 900,11 PLN (netto)

Wkład Funduszy Europejskich: 65 450,06 PLN